Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  

Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 1
» Latest member: admin
» Forum threads: 1,629
» Forum posts: 1,629

Full Statistics

Online Users
There are currently 34 online users.
» 0 Member(s) | 34 Guest(s)

Latest Threads
irc forumları , irc forum...
Forum: My Forum
Last Post: admin
1 hour ago
» Replies: 0
» Views: 0
Tasarımcılardan Webmastır...
Forum: My Forum
Last Post: admin
5 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
Hileli APK Sitesi
Forum: My Forum
Last Post: admin
6 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
En İyi APK Sitesi
Forum: My Forum
Last Post: admin
6 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
NumaraDukkani.com | Faceb...
Forum: My Forum
Last Post: admin
6 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
İslami Bilgiler Sitesi
Forum: My Forum
Last Post: admin
7 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
Garantili Vaillant Servis...
Forum: My Forum
Last Post: admin
9 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
Aof çıkmış sınav soruları
Forum: My Forum
Last Post: admin
10 hours ago
» Replies: 0
» Views: 0
izmir ikinci el eşya alan...
Forum: My Forum
Last Post: admin
09-22-2021, 08:19 PM
» Replies: 0
» Views: 0
High energy coin , He coi...
Forum: My Forum
Last Post: admin
09-22-2021, 07:47 PM
» Replies: 0
» Views: 2

 
  irc forumları , irc forum sitesi , irc web forumları
Posted by: admin - 1 hour ago - Forum: My Forum - No Replies

İrc Forum Sitesi
[Image: ilogo.png]
İrc forum sitesi üzerinde üyelerimiz birçok konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilmektedir. Eğitim dünyası departman yardımları vs. konularında paylaşımlar yapılmaktadır.
 
İrc forum sitesi ders ve doküman türlerini bulabileceğiniz sonuçlar sunmaktadır. Konularla ilgili soru cevap çeşitleri mükemmel şekilde oluşturulmaktadır.
 
Irc Web Client | Radyolar Hakkında Konular
 
Cadı Forum üzerinde radyolar, dj röportajları, radyo künye bilgileri vs. konularında sunum imkanı tanımaktadır. Irc web client uygulamaları da bu alanda görülebilir. Ircd makaleleri bu alanda alışveriş sistemiyle beraber temin edebilirsiniz. İrc forumları  bazı alanlarda iş imkanı da sağlamaktadır. İçerik ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümler bulunabilir.
 
Seo danışmanlığı, arama motorları haberleri, çeşitli malzemelerin alışverişi, site alış satış işlemleri form üzerinde yapılabilmektedir. Mobil dünyası hakkında da çeşitli forum konuları bulunabilir.
 
Hosting Şikayetleri Forum
 
irc web forumları  hosting şikayetleriyle de gündeme gelebilmektedir. Cadı Forum kontrol panelleri, belgesiz hosting, domain firmaları seçeneklerini bulabilirsiniz. Giriş koşullarını incelerken güncel internet dünyası hakkında veriler de elde edilmektedir. Hayata dair her konu içeriği, topluluk kurallarına da uygun şekilde açılmaktadır.
 
https://www.cadiforum.com/

Print this item

  Tasarımcılardan Webmastırlara Oyunculardan SEO'culara Özel Yeni Topluluğumuz Açıldı!
Posted by: admin - 5 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

Merhabalar,
 
Aranızda ufak çaplı da olsa tasarım yapmasını bilen, forum ve wordpress gibi sistemleri kullanan, kullanmaya çalışan, film arayan, oyun arayan, oyun yaması arayan, SEO araçlarını arayanlara özel forumumuz açıldı!
 
Yoanamod.com Açıldı!
 
Fikirlerinizi, içeriklerinizi hiçbir kısıtlama olmadan forumumuzda paylaşabilirsiniz.
 
İnternette arayıpta bulamayıp çıldırdırtan eklentileri, temaları, grafik tasarım programlarını, filmleri, paylaşan sitelerin tamamını tek bir çatı altında topladık!
 
Uzun uğraşlar vererek google'da arama yapmanıza gerek kalmadı!
 
Daha fazla program, tasarım kiti, uygulama kiti, mockup, font, template, program isterseniz bize iletişimden bildirmeniz yeterli!
 
Yoanamod.com webmaster ve tasarımcıların yeni toplanma forumu!
 
Ulaşım Linki: https://bit.ly/3A3ELmI

Print this item

  Hileli APK Sitesi
Posted by: admin - 6 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

Apk hileli öncelikle güncel ve hileli apk taşımayı taşıyor. M od APK'sini siteden indirin. İndirdikten sonra mod APK'den ayrılmak ve doldurmanız gerekir.
 
Sürümünüzü seçin: modunuzu seçin. Mod apk'yı bulun ve kopyalayarak kurun. Şimdi oyununuzu çalışmak ve modun iyi çalışıp kontrol edin. ise, yeniden tasarlanmış ve evet oyuna devam edin. Mod apk'nın çalışmadığını gösteren, lütfen modlama-posta posta hizmetine bir eORPG hesap idaresi ile veya MM'ye kayıtlı olanlar.
 
Üst düzey bilgisayar oyunlarını kazanmak: Artık üst düzey bilgisayar oyunlarını hileli mod apk ile oyun oynamaktan keyif alıyor. Modlanmış APK'yı yüklemek, uygulamadan önce taklit edin. bir hata bulursanız, destek yazılım paketine sahip bir modda veya Seyahat ederken hileli apk oyununda oynamak. Birkaç gün sonra tekrar yeni görevler veya seviyeler oynamak istemeyen apk'de oynamaktan sıkıldınız mı? Android telefon aracılığıyla üst düzey oyun oynamak için şimdi başlayın. hileli apk'yı indirebilir ve android küçükta kullanabilirsiniz. Bu sayede akıllı oyun performansından korkmadan izlemekten oyun seansları ile oyundan zevk almak.
 
Seyahat ederken en sevdiği oyunları Facebook'ta oynamanın oyunlarından yararlanma: Facebook, oyunu görme için android tarafından kullanılan bir flash oynatıcıya sahiptir. Artık Facebook ile ana ürün içeriğinizden faydalanabilirsiniz. Basitçe modlu indir. En sevdiğiniz Facebook oyununda biraz zombi patlatmaya hazır olun!
 
PC oyunlarınızı eğlenceli indirmeden indirmek: En sevdiğiniz akıllı telefonunuzda oynamak ister misiniz? Daha sonra internetten ucuza alabilirsiniz. Pokemon ve oyunları popüler gibi oyunların en iyi ücretsiz versiyonlarını sunabilecek bir dizi güvenilir web sitesi var. Tek yapmanız gerektiği gibi premium indirip android neta aktarır. Akıllı çocuk hızından rahatsız olmadan en iyi oyun beğenisiniz.
 
Seyahat yoluyla Google Android uygulamasını deneyiminizin satın almaktan yararlanabilirsiniz. Google Android daha fazla kullanışlı hale getirmek için Google da apk en son edinmeniz yeterlidir. Google seyahat kişiyle ilgili kişilerle görüntülenecek bilgilerle ilgili bir programdır. Bu hizmetten faydalanmak için tek yapmanız gereken Google Play Store'dan Google apk hileli tamamlama ve akıllıza öğretmek. Bu, yeni tatildeyken başkalarıyla sohbete yardımcı olacaktır.
 
Dünyanın en iyi zamanını yaşarın satın almaktan yararlanın: hileli apk'nın yeni bitirin sürülmesiyle, ahizenizde daha fazla heyecan verici şeyler var. Oyun mod versiyonu, kuleye ilerlemek, etmek ve çok daha fazla şey gibi yapmak için uygulayabilmenize izin veriyor. Oyundan en iyi şekilde faydalanmaktan faydalanmak için hileli apk'yı indir ve harika aksiyon oyunlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca toplu ulaşımınıza ve oyun kullanıcılarıyla sohbete yardımcı olur. Mod apk, Mtn Maidan'ın en son sürümüdür ve en uygun şekilde yaşamanızı sağlar.
 
https://www.apkhileli.com/

Print this item

  En İyi APK Sitesi
Posted by: admin - 6 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

Bu kullanıcı, APK'yı iPod'a indirme özelliğinin hala farkında değil. Bu basit telefonları kullanan operatörleri ve cep kullanıcılarını kullanırlar. Ama durum böyle değil. Bu herhangi bir siteye indirmeyi planlayanlar, herhangi bir sorunla karşılaşmadan bunu yapabilirler. Bu uygulamalarda iPhone veya iPad'inize indirmenin farklı yolları vardır ve bu, favori uygulamalarınızın en son versiyonlarını yardımcı olacaktır. Bu kullanımdan bazılarına ve sahip olana bir göz atalım.
 
Apk Clup kullanıcı, bu testler inşaa kurma özel programı ve burada gerektireceğini varsaymaktadır. Olay bu değil. iPhone veya iPad için apk indirdikten sonra, basit talimatları uygulamanız yeterlidir. İndirme bilgisayar lisansı için tek olan bir ve internet bağlantısı.
 
Bu çeşit çeşit versiyonları için bazılarını uygulanabiliralarını sorunlarla karşılaşabilirsiniz. iPhone veya iPad mod apkmir'un kurulum işlemi, önce herhangi bir özel uygulama doldurmanızı sevin. Tam kapsamlı olarak üretilir. Ancak, modlamayı sığdırabileceğiniz en son sağlamayabilirsiniz. Apkmir'i indirip tekrardan eskia kurmanız hakkında.
 
Bazı uygulamalara yönelik bir apk dosyası indirme riskinden bu uygulamalardan faydalanmaktadır. Bu çok sistem endişesi. Ancak, görüşmeniz gerek yok. iPod yönteminin indirilmesi, yalnızca kötü amaçlı amaçlı siteden indiri içerir. Apk clup siteden indirdikten sonra, kişisel doldurulacaktır.
 
hemen yüklenecek. Dosya doldurma veya yerleştirme yoktur. İndirme ve yükleme işlemi sorunsuz ve hızlıdır. İndirmesinden sonra iyileştirilmiş performansa planlanır.
 
Mobil dünyada mevcut olan son teknoloji ile insanlar kent için en daha fazla internete yöneliyor. Cihazlara iPhone veya iPad'i kolayca yükleyebilirsiniz. Bu uygulamalar internetten ücretsiz olarak mümkündür. Ancak, indirdiğiniz uygulamalarda yalnızca sizin içindeyken servis sağlayıcısının Google veya Apple tarafından onaylanması durumunda düzgün çalışacaktır. Jellybean bu türda çalışan çalışan Android telefonlarda düzgün çalışacaktır.
 
Ayrıcai için uygun uygulamalar indirip indirmeden kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Bazı cihazlar, cihaza yüklenmiş uygulamalarla birlikte gelir. Diğer uygulamalar android cihazlar için Yahoo dizini üzerinden indirilebilir. Diğer seçenek ise, Google Play Store'u ziyaret etmektir ve kısaa kullanıma uygundur.
 
indirmek için web sitelerinden indir. Android platformz için uygulamalar indirebileceğiniz farklı türde taraf web siteleri vardır. seçeneği. Ürününüze herhangi bir şekilde korumaktasınız ve bir seçenek seçeneği.
 
Uygulamalarını için kredi kartı sınavını ve sınava kayıt olmanızı sağlarsınız. Üye uygulama uygulama uygulamaları zaman indirebilir ve yük. Yazılımı için izlemeniz gereken koşullar ve şartlar ve koşullar vardır. Bir indirmeden önce size web siteniz için emin olun.
 
Akıllı hale getirme uygulaması için en seçkin seçenektir. PC'nize indirmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken akıllıca planlama için iyi ve akıllıca basitleştirme. Bu seçeneği, bir cihaz gerçekleştirmemenizi sağlar. Ancak bu aracı zaman alan bir işlemdir. ulaşımınızla ulaşım olarak elle ulaşıma alışacaksınız.
 
Android sistemz için mevcut en son sistem sistemleri tarafından bir uygulama yapabilirsiniz, web'i de kullanabilirsiniz. Android web sitelerinin çoğu, en son sistem sistemleriyle uyumlu indirmeler sunar. Bu indirmeler, güncel durumda. Güncelleştirmelerin için bir süre planlarınız biraz eski sorun değil biraz güncelleniyor. Bu, cep büyütme bir dosya çizimi, talimatları izleyin. bir şeyiniza karşı mevcut olacak ve tüm seçiminiz çıkarabileceksiniz.
https://www.apkclup.com/

Print this item

  NumaraDukkani.com | Facebook, Instagram, Whatsapp için En Hızlı ve En Uygun SMS Onayı
Posted by: admin - 6 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

NumaraDukkani.com | Facebook, Instagram, Whatsapp için En Hızlı ve En Uygun SMS Onayı
 
Yeni Gelen Kullanıcılarımıza 1 TL hediye bakiye + Papara veya Enpara ile yüklemelerde %20 bonus sadece numaradukkani.com'da!

Print this item

  İslami Bilgiler Sitesi
Posted by: admin - 7 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

İslami Bilgiler Sitesi
İnternet üzerinde pek çok farklı konu başlığında web sitesi ve blog bulunmaktadır. Araçtan teknolojiye, sağlıktan ekonomiye kadar pek çok Türkçe site ile karşılaşmamız mümkün olmaktadır. Söz konusu olan islami paylaşım sitesi olduğunda verilecek güncel örnek ne yazık ki bulunmamaktadır. Bu durumun bilincinde olarak sizler için bir web sitesi hazırladık.
Hazırladığımız sitede, İslami konu başlıklarında aklınıza gelen her türlü sorunun cevabına ulaşabilirsiniz. Güncel yazılara, ayrıcalıklı bilgilere ve tüm seçeneklere rahatlıkla ulaşmanız mümkün olmaktadır. 
İslamın Şartları Üzerine
Adresimizde islamın şartları üzerine pek çok ayrıcalıklı bilgi paylaşımı yer alır. Dini günlerden, dualara, namaz ve abdestten, zekat ve fitreye kadar oldukça geniş seçenekte ayrıcalıklı bilgiler yer almaktadır. Bu sebeple bu bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmayı düşünüyorsanız kesinlikle doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. 
Her geçen gün güncellenen alt yapımızla ayrıcalıklı bilgi seçeneklerine hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz bir tık ötenizde sizi bekliyor olacağız.
İslami Makaleler Burada
Bizler İslamı yaşa adresini kurarken az dile getirilen konulara herkesin ulaşmasını amaçladık. Ahir zaman konu başlığında, aile bütünlüğünde ve iman konusunda çok az bilinen bilgilere yer vermeye çalıştık. Adresimizi ziyaret ederek sizler de son derece hızlı bir şekilde bu seçeneklere göz atabilirsiniz. 
Video Paylaşımlarına Bekleriz
Yine islami konularda video paylaşımları yaparak izleyicilerimizi sıkmadan bilgiye ulaşmalarını amaçlıyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimizden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde bakışımızı değiştiriyor ve daha farklı konu başlıkları üzerine yoğunlaşıyoruz. 
Bu ve bunun gibi konular üzerine bilgi sahibi olmak isterseniz ziyaret edebilirsiniz. Ekibimiz sizden gelen yorumları titizlikle ele almakta ve cevaplandırmaktadır. Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabı için sadece adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sizi de doğru bilginin adresine davet ediyoruz.

Print this item

  Garantili Vaillant Servis Ayrıcalığını Bizimle Yaşayın
Posted by: admin - 9 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

Garantili Vaillant Servis Ayrıcalığını Bizimle Yaşayın
 
Vaillant markası dünya çapında tanınan ve bilinen bir markadır. Yıllardır Türkiye’de de faaliyet gösteren marka pek çok türde ürün üretmektedir. Türkiye çapında yayılmış Vaillant ürünleri satış ofisleri ile birçok evde kullanılan bir marka halindedir. Firma olarak bu büyük markanın özel servis hizmetini yapmaktayız. Vaillant Servis hizmeti talepleriniz için sadece bir telefon uzağınızda bulunmaktayız.
 
Gelişen teknolojiyi yakından takip eden bir teknik servis olarak hizmet vermekteyiz. Ürünlerinizin tamir, bakım ya da onarım işlerinde yeterli pratik bilgiye sahip olan teknik personellerimiz teknolojiyi yakından takip etmektedir. Bu sayede servis hizmetlerinde en pratik ve teknolojik imkanlarla müşterilerimize en hızlı hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. 
 
Vaillant servis hizmeti taleplerinizi Vaillant-servis.org web sitemize girerek iletebilirsiniz. Ürününüzdeki arıza için sizleri mağdur etmemek adına donanımlı araçlarımızla kusursuz bir hizmet sunmaya çalışmaktayız. Gezici servis araçlarımız ile teknik destek talebinizden hemen sonra bulunduğunuz noktaya intikal etmekteyiz. Yaptığımız işte dürüstlük ve sağlamlığı önemsemekteyiz. Bu yüzden müşterilerimize güven vermek adına 1 yıllık parça garantisi sunmaktayız.
 
Firma olarak müşterilerimizin güveni ve memnuniyetini oldukça önemsiyoruz. Sürekli olarak kendimizi güncel tutmaya özen göstermekteyiz. Teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimize en sağlıklı ve en yeni tamirat teknikleri ile hizmet sunmaktayız. Vaillant Servis hizmetlerimizde haftanın 7 günü ve 24 saati hizmetinizdeyiz. Çağrı merkezimize ulaşarak gerekli teknik desteği talep edebilirsiniz.
Site adresi: https://www.vaillant-servis.org

Print this item

  Aof çıkmış sınav soruları
Posted by: admin - 10 hours ago - Forum: My Forum - No Replies

Başlık: Online Açıköğretim Sistemi

Koronavirüs pandemisi nedeniyle bir çok üniversite gibi açıköğretim fakültesi bulunan üniversiteler de eğitimlerine online olarak devam ediyor. Açıköğretim fakültelerinde derslere gidilmeyip derslere internet üzerinden çalışılmakta olup sınavlar yüz yüze yapılmaktaydı. Koronavirüs tedbirleri ile açıköğretim sınavları da online olarak yapılmaya başlandı.

Açıköğretim öğrencilerinin en fazla zorlandıkları konu dersleri gösteren, öğreten bir öğretmen olmaması ve açıköğretim öğrencilerinin kendi kendilerinin öğretmenleri olmaları. Açıköğretim öğrencileri çoğunlukla bir işte çalışmakta olup arta kalan zamanlarında ders çalışmakta ve sınavlara girmekteler. Bu öğrenciler için online kaynaklar ve <a title="aöf çıkmış sınav soruları" href="https://www.aof.tc/cikmis-sinav-sorulari" target="_blank" rel="noopener" data-schema-attribute="">aöf çıkmış sınav soruları</a> büyük önem taşıyor. Online öğrenme kaynakları ile derslerine daha kısa sürede daha verimli olarak çalışılabilmektedir.

Sınavlara az bir zaman kalan ders notları ile konu çalışmayı tamamlayıp <a title="Aof Çıkmış Sorular" href="https://www.aof.tc/cikmis-sinav-sorulari" target="_blank" rel="noopener" data-schema-attribute="">açıköğretim çıkmış sorular</a> üzerinden kendinizi test etmeniz gerekiyor. Açıköğretim sınavlarında çıkmış sorulardan hala soru gelmektedir. Bu nedenle sınavdan önce kesinlikle çıkmış soruları çözmelisiniz.

Açıköğretim sınavları sonucunda notların açıklanması biraz zaman alabiliyor. Bu süreçte verdiğiniz cevapları hatırlıyorsanız açıköğretim not hesaplama sayfası kendi puanınızı hesaplayabilir, dersten geçip geçmediğinizi öğrenebilirsiniz.

Print this item

  izmir ikinci el eşya alanlar , İzmir İkinci El Eşya Alan yerler
Posted by: admin - 09-22-2021, 08:19 PM - Forum: My Forum - No Replies

2.El Eşya Alımı İzmir
[Image: 72ff7b674595004dea3d08f094d6dc6fa.png]
Kullanmadığınız eşyalar yer kapladığı için 2.el olarak satmak daha mantıklıdır. Bu doğrultuda 2.el olarak eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız İzmir’de hizmet veren Serkan Spot 2.el eşya alım firması ile anlaşabilirsiniz.
 
İzmir ikinci el eşya alanlar hakkında bir araştırma yapıyorsanız karşınıza farklı spot mağazaları çıkabilir. İzmir’de sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile tercih edilen Serkan Spot 2.el eşyalarınızı yüksek fiyatta alarak sizlere memnuniyet garantili bir hizmet sunuyor. Eğer evinizde ya da işyerinizde yer kaplayan eşyalarınız var ise sizler de satarak kazanç elde edebilirsiniz.
[Image: 889b9e16461f41ec785a9e6bcee16072a.jpg]
İzmir ikinci el eşya alan yerler sayesinde kullanmadığınız eşyalar üzerinden para kazanabilirsiniz. Sizler de 2.el eşyalarınızı satmak için güvenilir bir spotçu arıyorsanız İzmir’de bulunan Serkan spot’u tercih edebilirsiniz. İzmir genelinde 7/24 hizmet desteği sunan lider bir firmadır.
 
Bayraklı 2.El Eşya Alımı
 
İzmir’in en kalabalık semtleri’nden biri olan Bayraklı’da 2.el eşyalarınızı yüksek fiyat da satmak için sizler de Serkan Spot firması ile anlaşabilirsiniz. Bayraklı ikinci el eşya alanlar hangi spotçular? diye merak ediyorsanız sizler de dilediğiniz zaman 0532 499 91 03 numaralı telefonu arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.
 
https://izmirikincielesyaalanlar.com/

Print this item

  High energy coin , He coin software , He coin network software
Posted by: admin - 09-22-2021, 07:47 PM - Forum: My Forum - No Replies

High Energy Coin
[Image: hecoin.png]
HE Coin is one of the new generation cryptocurrencies. The currency that makes wallets and money transfers over its own network system brings serious profits to its users.
With High energy coin, you can take your place in the investment world. He Coin, which has managed to attract the attention of investors since its launch, is one of the strongest cryptocurrencies with its own network and software. You can earn by investing in the cryptocurrency, which attracts attention with its projects and investment networks. Hundreds of thousands of users can make buy and sell transactions on the network of crypto currency in seconds.
[Image: tokensupply.jpeg]
He Coin Network
He coin software is way ahead of other cryptocurrencies in terms of software. Each process is completed in a short time via the software. He Coin, which is growing day by day with its projects, brings the future at your fingertips. You can take your place among the winners by taking part in the He Coin ecosystem.
The Ho Coin currency is kept on the He Wallet in the system. You can easily complete the transfer transactions in the He coin network software  with your transaction code.
 
https://hecoin.network/

Print this item